iptv bayilik

Dünya üzerindeki tüm popüler tüm televizyon kanallarının hepsinin bir arada olgu tek platform olmanın başarısını iptv bayilik vererek kantılamış oluyoruz. Sadece Türkiye de değil tüm Avrupa’da en çok bayisi olan merkez altyapımızdaki merkezlerdir. Burada şunu söylemek isterim. iptv bayilik satışımızda ki artışın en büyük etmeni çok kaliteli yayınlarımızın olamasıdır. Donmayan ve 4k çözünürlük destekleyen alt yapılarımız ile hem bireysel kullanıcıları hemde bizim bünyemizden iptv bayilik hizmeti lan bayilerimiz bu sıkıntısı kaliteli altyapının keyfini çıkartıyor.

iptv bayilik
iptv bayilik

iptv bayi

Bireysel olarak tüm Avrupa’da güçlü server altyapımız ile iptv bayi olan tüm ip tv satıcıları tek yapmaları gereken kaliteli yayınları müşterilerine ulaştırmak kalıyor. Burada dikkatinizi şuna çekmek isterim. Hiçbir yazılımsal kısımla uğraşmadan sadece hazır paneller üzerinden tık tık kurulum ile web sitenizi aktif hale getirip yüzlerce müşteriye hizmet verebilirsiniz.

iptv bayi olanların herhangi bir kodlama, server kurulumu yada benzer yazılımsal bir bilgiye ihtiyaçları yoktur. Burada iptv bayi olmak isteyenlerin tek ilgilenmesi gereken nokta müşterilerine satış yapmak oluyor. Başka beşiyle uğraşmasına gerek kalmadan dünyanın ve özellikle Avrupa’nın en kaliteli iptv yayını sağlayıcıları oluyorlar.

iptv reseller bayilik

Çoklu iptv reseller bayilik hizmetimizde herhangi bir kısıtlama yada sınırlama yoktur.

iptv bayilik verilir

Koşul gözetmeksizin işini ehli ile yapmak isteyen tüm kişilere iptv bayilik verilir.

iptv bayilik al

Yeni sezon fırsatlarını kaçırmadan indirimli fırsatlardan yararlanmak için sende iptv bayilik al ve ekonomik fiyatlara aldığın bayilikten her yeni eklediğin müşteri ile milyonlarca müşteriye ulaş. iptv merkezinen iptv bayilik al ve anından satış yapmaya başla. iptv bayilik al kaliteli ip tv satıcısı ol. Aramıza katıl. Kendi portföyünü yönet.

iptv bayilik al
iptv bayilik al

iptv bayilik alma

Dakikalar içerisinde iptv bayilik alma işlemleri tamamlanıyor ve sana özel paneller üzerinde kendi müşterileme satış yapabiliyorsunuz. sürekli müşteri kaygısı yaşayan diğer iptv bayilik hizmeti veren firmalardan farkımız kaliteli bir hizmet sunduğumuzdan sürekli müşteri takibi ile müşteri kaybı yaşamıyorsunuz. Deneme paketi lan müşterileriniz 1-2 ay değil 12-15 aylık paketler almak isteyecekler.

Bizler kendimizin memnun kalmayacağı hiçbir yayın hizmetini bayilerimiz yada müşterilerimize satmıyoruz.

ücretsiz iptv bayilik

Ücretsiz iptv bayilik deneme paketlerinden alarak altyapıyı ve kalitemizi deneye bilirsiniz. Kaliteli bir altyapı ile dünyanın en hızlı steam sunucularının üzerinden 4k UHD çözünürlükte yayınları izleyin. Sizde ücretsiz iptv bayilik deneyin karar verin. Kaliteli donmayan bir yayın mı satmak istersiniz yoksa sürekli müşterinize rezil mi olmak istersiniz.

iptv bayilik fiyatları

İp Tv Bayilik Sistemi, (iptv bayilik fiyatları) ön ödemeli kredi sistemi yönetimi altyapı mantığı ile çalışmaktadır.
Bizden bayilik alan  bayi müşterilerimiz, kendilerinden bireysel paket alan müşterilerine;

 • 1 Aylık,
 • 3 Aylık,
 • 6 Aylık
 • 12 Aylık

Paket satışı yöntemi ile satış yapmaları olanağı vardır. Diğer paketlerin temini ve satışları bayiler için mevcut değildir.
Tarafımız ulaşan Bayilik başvurunuz bizden geçerli onay aldığı zaman en az 750 kredi (YurtDışı 300 kredi karşılığında 300 Euro) satın almaları gerekir.
750 Kredi fiyatı 750 ₺’dir.

Yurt içine göre Kredi harcamalarınız aşağıdaki gibidir;

 • 1 Aylık Paket satabilmeniz için 15 kredi gerekmektedir.
 • 3 Aylık Paket satabilmeniz için 35 kredi gerekmektedir.
 • 6 Aylık Paket satabilmeniz için 50 kredi gerekmektedir.
 • 12 Aylık Paket satabilmeniz için 85 kredi gerekmektedir.

Yurt Dışına göre Kredi Harcamanız Aşağıdaki Gibidir

 • 1 Aylık Paket satabilmeniz için 10 Euro gerekmektedir.
 • 3 Aylık Paket satabilmeniz için 20 Euro gerekmektedir.
 • 6 Aylık Paket satabilmeniz için 30 Euro gerekmektedir.
 • 12 Aylık Paket satabilmeniz için 40 Euro gerekmektedir.

Satışlarınızda kredilerinizi kullanacaksınız. Kredileriniz bittiğinde istediğiniz zaman anında yeni kredilerinizi hesabınıza yükleyebilirsiniz
Satış yaptığınız müşteri ve paket süresine göre, kredilerinizden otomatik düşülecektir.
Örneğin;
Hesabınıza 750₺ karşılığında 750 kredi yüklediniz. Bir müşterinize 12 Aylık paket satışı yaptınız. Paketi oluşturduğunuz anda mevcut 750 kredinizden 85 kredi kullanılacak ve 665 krediniz kalacaktır. Örneğin 12 Aylık Paketi 200₺’ya sattığınızda 115 ₺ geliriniz olacaktır.
Satış fiyatınızı kendiniz belirleyeceğiniz için kazancınızı artırabilirsiniz.
Not:
Bayimiz olduğunuzda ilk yüklenen 750 krediniz 45 gün süre geçerlidir. Sonraki her 750 kredi yüklemelerinizin geçerlilik süresi, yüklendiği tarihten itibaren 60 gün süre geçerlidir. Süresi içerisinde kullanılmayan krediler otomatik olarak silinmektedir.
ip tv Bayilik Başvurusu İçin lütfen whatsapp veya canlı destek hattından iletişime geçiniz. Not: Özel web site tasarımı ve adwords çalışması profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Toplam tutar 1000₺ ‘dir

iptv sınırsız bayilik

iptv bayilik panel

smart iptv bayilik

iptv server bayilik

bayilik iptv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir